WP3-P036VA1-R6000
WP3-P036VA1-R6000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WP3-P036VA1-R6000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WP3-P036VA1-R6000
Valmistaja JAE Electronics, Inc.
Kuvaus CONN PLUG VERT 36POS 0.4MM GOLD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero WP3-P036VA1-R6000 Valmistaja JAE Electronics, Inc.
Kuvaus CONN PLUG VERT 36POS 0.4MM GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4770 pcs Tietolomake WP3 Series CatalogWP3-PzzzVA1 Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja WP3
Piki 0.016" (0.40mm) Pakkaus Tape & Reel (TR)