WP7-P030VA1-R8000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WP7-P030VA1-R8000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WP7-P030VA1-R8000
Valmistaja JAE Electronics, Inc.
Kuvaus CONN PLUG 0.4MM 30POS DUAL SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 200488 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero WP7-P030VA1-R8000 Valmistaja JAE Electronics, Inc.
Kuvaus CONN PLUG 0.4MM 30POS DUAL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja WP7
Piki 0.016" (0.40mm) Pakkaus Cut Tape (CT)
Muut nimet 670-3041-1 Rivien 2
Joitakin paikkoja 30 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Paritetuille pinoaminen Heights 0.7mm
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Korkeus Board 0.020" (0.50mm)
ominaisuudet Solder Retention Yksityiskohtainen kuvaus 30 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold