WP7B-S040VA1-R6000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WP7B-S040VA1-R6000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WP7B-S040VA1-R6000
Valmistaja JAE Electronics
Kuvaus CONN RCPT 0.4MM 40POS DUAL SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero WP7B-S040VA1-R6000 Valmistaja JAE Electronics
Kuvaus CONN RCPT 0.4MM 40POS DUAL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 112081 pcs Tietolomake WP7B-SzzzVA1 Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja WP7
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Rivien 2
Joitakin paikkoja 40 Napaluku 0.016" (0.40mm)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Valmistajan osanumero WP7B-S040VA1-R6000
Pituus - Post (Kiima) 0.7mm Korkeus Board 0.028" (0.71mm)
ominaisuudet Solder Retention Laajennettu kuvaus 40 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Kuvaus CONN RCPT 0.4MM 40POS DUAL SMD Yhteydenotto Finish Paksuus Gold