20R-JMCS-G-TF(S)
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 20R-JMCS-G-TF(S) luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 20R-JMCS-G-TF(S)
Valmistaja JST
Kuvaus JMC CONNECTOR
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero 20R-JMCS-G-TF(S) Valmistaja JST
Kuvaus JMC CONNECTOR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 145769 pcs Tietolomake JMC Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja JMC
Piki 0.020" (0.50mm) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Rivien 2 Joitakin paikkoja 20
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Paritetuille pinoaminen Heights 3mm Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board 0.091" (2.30mm)
ominaisuudet Solder Retention Yksityiskohtainen kuvaus 20 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold