Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Suorakulmaiset kaapelikaapelit > A12SSR12SSR32E152B
A12SSR12SSR32E152B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta A12SSR12SSR32E152B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero A12SSR12SSR32E152B
Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER 12SSR-32H - 12SSR-32H 6"
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero A12SSR12SSR32E152B Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER 12SSR-32H - 12SSR-32H 6" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 65705 pcs Tietolomake AxxSSRxxSSR32E152B Drawing
Kategoria Kaapeliasennukset Käyttö -
suojaus - Sarja SSR
Pitch - Liitin 0.039" (1.00mm) Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Rivien 1 Joitakin paikkoja 12
Valmistajan toimitusaika 24 Weeks Pituus 0.500' (152.40mm, 6.00")
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00") Yhteydenotto Finish Paksuus -