Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Jumper-johdot, Pre-Crimped Leads > ASSHLSSHL28W305
ASSHLSSHL28W305
ASSHLSSHL28W305
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ASSHLSSHL28W305 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ASSHLSSHL28W305
Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SSHL-003T-P0.2 X2 12"
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ASSHLSSHL28W305 Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SSHL-003T-P0.2 X2 12" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4712 pcs Tietolomake NSH Connector Series DatasheetASSHLSSHL28W305 Drawing
Kategoria Kaapeliasennukset lankatulkki 28 AWG
Sarja - Muut nimet 455-3196
Rivien 1 Napaluku 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus 12.0" (304.8mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus White 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)