B16B-XADSS-N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B16B-XADSS-N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B16B-XADSS-N
Valmistaja JST
Kuvaus CONN HDR XAD 16POS 2.5MM TIN TE
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5155 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B16B-XADSS-N Valmistaja JST
Kuvaus CONN HDR XAD 16POS 2.5MM TIN TE Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5155 pcs Tietolomake XAD Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 250V
päättyminen Solder Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt Shrouded - 4 Wall Sarja XAD
Riviväli - Mating 0.098" (2.50mm) Pitch - Mating 0.098" (2.50mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus -
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 16
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights 13.8mm
Eristyskorkeus 0.398" (10.11mm) Eristysväri Natural
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Locking Ramp Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 16 position 0.098" (2.50mm)
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Circular Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteyden pituus - Post 0.138" (3.50mm) Kontaktin pituus - Mating -