Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Suorakulmaiset liittimet - kotelot > ZPDR-10V-S
ZPDR-10V-S
ZPDR-10V-S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ZPDR-10V-S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ZPDR-10V-S
Valmistaja JST
Kuvaus CONN RECEPT HOUSING 10POS ZPD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero ZPDR-10V-S Valmistaja JST
Kuvaus CONN RECEPT HOUSING 10POS ZPD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 270596 pcs Tietolomake ZPD Connectors
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja ZPD
Rivien välit - Piki 0.059" (1.50mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet 455-2528
ZPDR10VS
Rivien 2 Joitakin paikkoja 10
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Latch Lock Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.059" (1.50mm)
Yhteydenotto Tyyppi Female Socket Yhteydenotto Termination Crimp
Liitintyyppi Receptacle Väri Natural
Liittyvät tuotteet
ZPD11 Image
  • Osa#:ZPD11
  • valmistajat:Carlo Gavazzi
  • Kuvaus:RELAY SOCKET 11 POS DIN RAIL
  • Varastossa:6997
ZPDR-12V-S Image
  • Osa#:ZPDR-12V-S
  • valmistajat:JST
  • Kuvaus:CONN RECEPT HOUSING 12POS ZPD
  • Varastossa:268877
ZPDR-16V-S Image
  • Osa#:ZPDR-16V-S
  • valmistajat:JST
  • Kuvaus:CONN RECEPT HOUSING 16POS ZPD