Koti > Tuotteet > Suodattimet > RF-suodattimet > 2450LP07A0100T
2450LP07A0100T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2450LP07A0100T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2450LP07A0100T
Valmistaja Johanson Technology
Kuvaus LOW PASS FILTER 2.45 GHZ 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 2450LP07A0100T Valmistaja Johanson Technology
Kuvaus LOW PASS FILTER 2.45 GHZ 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4693 pcs Tietolomake Integrated Passive Components
Kategoria Suodattimet Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sarja - väre -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant insertion Loss 0.45dB
Korkeus (Max) 0.016" (0.40mm) Taajuus 2.45GHz Center
Suodatintyyppi Low Pass kaistanleveys 100MHz