Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALA7DA361CD450
ALA7DA361CD450
ALA7DA361CD450
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALA7DA361CD450 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALA7DA361CD450
Valmistaja KEMET
Kuvaus ALU SNAP IN 360UF 450V
(Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
Product parameter
Osa numero ALA7DA361CD450 Valmistaja KEMET
Kuvaus ALU SNAP IN 360UF 450V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 21397 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja ALA7D
Ripple Current @ Low Frequency 2.12A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 4.62A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 233.4 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 420.4 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 360µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 420.4 mOhm @ 100Hz kapasitanssi 360µF