Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALA7DC331DC500
ALA7DC331DC500
ALA7DC331DC500
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALA7DC331DC500 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALA7DC331DC500
Valmistaja KEMET
Kuvaus ALU SNAP IN 330UF 500V
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero ALA7DC331DC500 Valmistaja KEMET
Kuvaus ALU SNAP IN 330UF 500V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16088 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja ALA7D
Ripple Current @ Low Frequency 1.94A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 3.65A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 574 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 757 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 757 mOhm @ 100Hz kapasitanssi 330µF