Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALA8DA621DF400
ALA8DA621DF400
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALA8DA621DF400 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALA8DA621DF400
Valmistaja KEMET
Kuvaus ALU SNAP IN 620UF 400V
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero ALA8DA621DF400 Valmistaja KEMET
Kuvaus ALU SNAP IN 620UF 400V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11498 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja ALA8D
Ripple Current @ Low Frequency 2.55A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 4.81A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 371.2 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 248.2 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 620µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 248.2 mOhm @ 100Hz kapasitanssi 620µF