Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALF20C102DD200
ALF20C102DD200
ALF20C102DD200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALF20C102DD200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALF20C102DD200
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALU 1000UF 20% 200V PRESSFIT
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero ALF20C102DD200 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALU 1000UF 20% 200V PRESSFIT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15588 pcs Tietolomake ALF20 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja ALF20
Ripple Current @ Low Frequency 2.81A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 3.87A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole, Press-Fit
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 114 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 163 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 163 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose