Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALF20C122FP550
ALF20C122FP550
ALF20C122FP550
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALF20C122FP550 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALF20C122FP550
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALU 1200UF 20% 550V PRESSFIT
(Yhdysvaltain dollareina)
120 pcs
Product parameter
Osa numero ALF20C122FP550 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALU 1200UF 20% 550V PRESSFIT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3409 pcs Tietolomake ALF20 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 550V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.772" Dia (45.00mm) Sarja ALF20
Ripple Current @ Low Frequency 5.6A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 8.59A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole, Press-Fit
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 258 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 296 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 296 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1200µF Sovellukset General Purpose