Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALF20C272FP350
ALF20C272FP350
ALF20C272FP350
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALF20C272FP350 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALF20C272FP350
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALU 2700UF 20% 350V PRESSFIT
(Yhdysvaltain dollareina)
120 pcs
Product parameter
Osa numero ALF20C272FP350 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALU 2700UF 20% 350V PRESSFIT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5319 pcs Tietolomake ALF20 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.772" Dia (45.00mm) Sarja ALF20
Ripple Current @ Low Frequency 7A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 11.44A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole, Press-Fit
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 42 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 63 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 2700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 63 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 2700µF Sovellukset General Purpose