Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALF40C181DD500
ALF40C181DD500
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALF40C181DD500 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALF40C181DD500
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALU 180UF 20% 500V PRESSFIT
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero ALF40C181DD500 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALU 180UF 20% 500V PRESSFIT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 17787 pcs Tietolomake ALF40 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja ALF40
Ripple Current @ Low Frequency 1.71A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 3.26A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole, Press-Fit
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 1.01 Ohms Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.25 Ohm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 1.25 Ohm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 180µF Sovellukset General Purpose