Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS31A332NF400
ALS31A332NF400
ALS31A332NF400
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS31A332NF400 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS31A332NF400
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Product parameter
Osa numero ALS31A332NF400 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1945 pcs Tietolomake ALS31A332NF400 SpecALS30,31 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.032" Dia (77.00mm) Sarja ALS31
Ripple Current @ Low Frequency 13.4A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 21.3A @ 10kHz