Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS70A513NF100
ALS70A513NF100
ALS70A513NF100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS70A513NF100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS70A513NF100
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ALS70A513NF100 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2542 pcs Tietolomake ALS70, 71 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.031" Dia (77.00mm) Sarja ALS70
Ripple Current @ Low Frequency 25.7A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 27.9A @ 10kHz