Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS70C243QM200
ALS70C243QM200
ALS70C243QM200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS70C243QM200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS70C243QM200
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 24000UF 20% 200V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
48 pcs
Product parameter
Osa numero ALS70C243QM200 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 24000UF 20% 200V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1829 pcs Tietolomake ALS70, 71 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Sarja ALS70
Ripple Current @ Low Frequency 24.4A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 29.8A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.252" (31.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 15 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 18 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 24000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 24000µF