Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS70H561DA350
ALS70H561DA350
ALS70H561DA350
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS70H561DA350 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS70H561DA350
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 350V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero ALS70H561DA350 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10758 pcs Tietolomake ALS70, 71 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.417" Dia (36.00mm) Sarja ALS70
Ripple Current @ Low Frequency 3.1A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 6.8A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.504" (12.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 174 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.126" (54.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 298 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 298 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 560µF