Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS70P513NJ100
ALS70P513NJ100
ALS70P513NJ100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS70P513NJ100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS70P513NJ100
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
48 pcs
Product parameter
Osa numero ALS70P513NJ100 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1974 pcs Tietolomake ALS70, 71 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.031" Dia (77.00mm) Sarja ALS70
Ripple Current @ Low Frequency 26.4A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 28.7A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.252" (31.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 12 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 4.606" (117.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 12 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 51000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 51000µF