Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS70U622NF450
ALS70U622NF450
ALS70U622NF450
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS70U622NF450 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS70U622NF450
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 6200UF 20% 450V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
48 pcs
Product parameter
Osa numero ALS70U622NF450 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 6200UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1845 pcs Tietolomake ALS70, 71 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.031" Dia (77.00mm) Sarja ALS70
Ripple Current @ Low Frequency 15.6A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 22.2A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.252" (31.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 25 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 37 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 6200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 37 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 6200µF