Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS71A274QC025
ALS71A274QC025
ALS71A274QC025
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS71A274QC025 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS71A274QC025
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 270000UF 20% 25V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
48 pcs
Product parameter
Osa numero ALS71A274QC025 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 270000UF 20% 25V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2941 pcs Tietolomake ALS70, 71 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Sarja ALS71
Ripple Current @ Low Frequency 23A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 23.7A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.252" (31.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 13 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.717" (69.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 13 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 270000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 270000µF