Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS71H682QP550
ALS71H682QP550
ALS71H682QP550
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS71H682QP550 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS71H682QP550
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 550V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 998 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero ALS71H682QP550 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 550V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 998 pcs Tietolomake ALS70, 71 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 550V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Sarja ALS71
Ripple Current @ Low Frequency 19.7A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 27.1A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.252" (31.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 60 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 69 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 69 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 6800µF