Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS71H753KE040
ALS71H753KE040
ALS71H753KE040
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS71H753KE040 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS71H753KE040
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 75000UF 20% 40V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
96 pcs
Product parameter
Osa numero ALS71H753KE040 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 75000UF 20% 40V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5644 pcs Tietolomake ALS70, 71 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 40V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.008" Dia (51.00mm) Sarja ALS71
Ripple Current @ Low Frequency 17A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 18.6A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.874" (22.20mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 16 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 3.307" (84.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 18 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 75000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 75000µF