Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS71P244NS063
ALS71P244NS063
ALS71P244NS063
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS71P244NS063 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS71P244NS063
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 240000UF 20% 63V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
48 pcs
Product parameter
Osa numero ALS71P244NS063 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 240000UF 20% 63V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1543 pcs Tietolomake ALS70, 71 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.031" Dia (77.00mm) Sarja ALS71
Ripple Current @ Low Frequency 33.7A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 35.1A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.252" (31.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 8 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 7.717" (196.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 240000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 240000µF