Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS80A103DB063
ALS80A103DB063
ALS80A103DB063
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS80A103DB063 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS80A103DB063
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 63V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ALS80A103DB063 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 63V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12690 pcs Tietolomake ALS80, 81 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.417" Dia (36.00mm) Sarja ALS80
Ripple Current @ Low Frequency 8.2A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 11.7A @ 10kHz