Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS80A431DA400
ALS80A431DA400
ALS80A431DA400
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS80A431DA400 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS80A431DA400
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 430UF 20% 400V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero ALS80A431DA400 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 430UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10805 pcs Tietolomake ALS80, 81 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.417" Dia (36.00mm) Sarja ALS80
Ripple Current @ Low Frequency 2.6A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 6.4A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.504" (12.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 173 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.126" (54.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 308 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 430µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 308 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 430µF