Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS80A513NP100
ALS80A513NP100
ALS80A513NP100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS80A513NP100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS80A513NP100
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
48 pcs
Product parameter
Osa numero ALS80A513NP100 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2287 pcs Tietolomake ALS80, 81 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.031" Dia (77.00mm) Sarja ALS80
Ripple Current @ Low Frequency 24.7A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 27A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 1.252" (31.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 10 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 11 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 51000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 51000µF