Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS80A823MF063
ALS80A823MF063
ALS80A823MF063
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS80A823MF063 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS80A823MF063
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 82000UF 20% 63V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ALS80A823MF063 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 82000UF 20% 63V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2838 pcs Tietolomake ALS80, 81 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.598" Dia (66.00mm) Sarja ALS80
Ripple Current @ Low Frequency 22.7A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 25.2A @ 10kHz