Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS81A142DB200
ALS81A142DB200
ALS81A142DB200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS81A142DB200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS81A142DB200
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 1400UF 20% 200V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero ALS81A142DB200 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 1400UF 20% 200V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11783 pcs Tietolomake ALS80, 81 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.417" Dia (36.00mm) Sarja ALS81
Ripple Current @ Low Frequency 3.9A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 7.5A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.504" (12.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 126 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.520" (64.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 186 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1400µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 186 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1400µF