Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS81H113MF200
ALS81H113MF200
ALS81H113MF200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS81H113MF200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS81H113MF200
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 11000UF 20% 200V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
48 pcs
Product parameter
Osa numero ALS81H113MF200 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 11000UF 20% 200V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2818 pcs Tietolomake ALS80, 81 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.598" Dia (66.00mm) Sarja ALS81
Ripple Current @ Low Frequency 14.1A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 19.9A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 1.122" (28.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 22 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 30 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 11000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 11000µF