Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > ARR05B472KGS
ARR05B472KGS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ARR05B472KGS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ARR05B472KGS
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 3811 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
30 pcs
Product parameter
Osa numero ARR05B472KGS Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 3811 pcs Tietolomake High Voltage, High Temp Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Sarja ARR Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 47 Weeks
Lead Style Formed Leads Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.200" (5.08mm)
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 4700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial kapasitanssi 4700pF