Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali - polymeerikondensaattorit > B76010V1079M080
B76010V1079M080
B76010V1079M080
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B76010V1079M080 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B76010V1079M080
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 100UF 10V 2917
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B76010V1079M080 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 100UF 10V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4677 pcs Tietolomake B760 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja B760
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Muut nimet 495-1597-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Valmistaja Koko Koodi V
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm)
ominaisuudet General Purpose ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 80 mOhm kapasitanssi 100µF