Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0201C220M3GACTU
C0201C220M3GACTU
C0201C220M3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0201C220M3GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0201C220M3GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 22PF 25V NP0 0201
(Yhdysvaltain dollareina)
15000 pcs
Product parameter
Osa numero C0201C220M3GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 22PF 25V NP0 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6116972 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.013" (0.33mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)