Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0402C151M4RACTU
C0402C151M4RACTU
C0402C151M4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0402C151M4RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0402C151M4RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 150PF 16V X7R 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero C0402C151M4RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 150PF 16V X7R 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 723459 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.022" (0.55mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)