Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0402C152M4RACTU
C0402C152M4RACTU
C0402C152M4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0402C152M4RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0402C152M4RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1500PF 16V X7R 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero C0402C152M4RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1500PF 16V X7R 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 715400 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.022" (0.55mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)