Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C100C4GACTU
C0603C100C4GACTU
C0603C100C4GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C100C4GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C100C4GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10PF 16V NP0 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C100C4GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10PF 16V NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 611250 pcs Tietolomake Ceramic Chip
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 16V Toleranssi 10pF
Paksuus (Max) C0G, NP0 Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja C