Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C100J1GACTU
C0603C100J1GACTU
C0603C100J1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C100J1GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C100J1GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C100J1GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4273814 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)