Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C120D2GACTU
C0603C120D2GACTU
C0603C120D2GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C120D2GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C120D2GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 12PF 200V NP0 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C120D2GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 12PF 200V NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 618886 pcs Tietolomake Ceramic Chip
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 200V Toleranssi 12pF
Paksuus (Max) C0G, NP0 Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja C