Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C181J5RACTU
C0603C181J5RACTU
C0603C181J5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C181J5RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C181J5RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 180PF 50V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C181J5RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 180PF 50V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 609599 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)