Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C181K8RACTU
C0603C181K8RACTU
C0603C181K8RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C181K8RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C181K8RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 180PF 10V X7R 0603
Product parameter
Osa numero C0603C181K8RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 180PF 10V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1135298 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)