Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C182K1RACTU
C0603C182K1RACTU
C0603C182K1RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C182K1RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C182K1RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1800PF 100V X7R 0603
Product parameter
Osa numero C0603C182K1RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1800PF 100V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 746772 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)