Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C221J5RACTU
C0603C221J5RACTU
C0603C221J5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C221J5RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C221J5RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 220PF 50V X7R 0603
Product parameter
Osa numero C0603C221J5RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 220PF 50V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 554723 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)