Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C221M1GACTU
C0603C221M1GACTU
C0603C221M1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C221M1GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C221M1GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 220PF 100V NP0 0603
Product parameter
Osa numero C0603C221M1GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 220PF 100V NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1121580 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)