Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C224K3RACTU
C0603C224K3RACTU
C0603C224K3RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C224K3RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C224K3RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.22UF 25V X7R 0603
Product parameter
Osa numero C0603C224K3RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.22UF 25V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1922661 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)