Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C271M1GACTU
C0603C271M1GACTU
C0603C271M1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C271M1GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C271M1GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 270PF 100V NP0 0603
Product parameter
Osa numero C0603C271M1GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 270PF 100V NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1009631 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)