Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C274K8RACTU
C0603C274K8RACTU
C0603C274K8RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C274K8RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C274K8RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.27UF 10V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C274K8RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.27UF 10V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 368662 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet 399-4914-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 44 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.27µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapasitanssi 0.27µF Sovellukset General Purpose