Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C331J5GACTU
C0603C331J5GACTU
C0603C331J5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C331J5GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C331J5GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs65535 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C331J5GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5173090 pcs Tietolomake Ceramic Chip
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 50V Toleranssi 330pF
Paksuus (Max) C0G, NP0 Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja C