Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C390F5GACTU
C0603C390F5GACTU
C0603C390F5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C390F5GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C390F5GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C390F5GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 191315 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)